BURSA KEPENK

Bursa kepenk konusunda, Korkmaz Grup Yapı olarak uzun yılların verdiği tecrübeyle sizlerin yanınızdayız. Bursa kepenk işi güven, nitelik ve tecrübe gerektirmektedir. Müşteri memniyetini ön planda tutmaktayız. İşinizi sizin istediğiniz gibi hızlı bir halde bitirmekteyiz.

BURSA KEPENK

BURSA KEPENK


Kullanım açısından genel anlamda garaj kapısı, dükkân kepenk, otopark kapıları olarak kullanılan panjur ve çelik kepenk sarmal kapılar buton kontrol sistemleri yada uzaktan kumanda ile çalışabilen ayrıca radarlı giriş ve diğer geçiş sistemleri ile de giriş sağlanabilmektedir. Ticari ve Endüstriyel projelerde çoğunlukla kullanılan otomatik kapı sistemleri grubundan olan kaliteli çelik kepenk sistemlerinde kullandığımız motorlar kaliteli, uzun ömürlü şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli ve dayanıklı galvaniz çelik kepenk sistemleri ile , kullanım kolaylığını en üst seviyede tutmak için son teknoloji ROLL – FORM makineleri ile üretilmektedir.

BURSA KEPENK SİSTEMLERİ FİYATI


Bizler Korkmaz Grup Yapı olarak, Bursa kepenk sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübeyle siz değerli üyelerimizin yanındayız. En ucuz kepenk sistemleri , en kaliteli kepenk sistemleri , en sağlam kepenk sistemleri Korkmaz Grup Otomatik kapı sistemleri tarafından kurulmaktadır. Sadece Bursa değil, Bandırma kepenk sistemleri , Balıkesir kepenk sistemleri, İnegör kepenk sistemleri, Yalova kepenk sistemleri, Kocaeli kepenk sistemleri, İstanbul kepenk sistemleri, Çanakkale kepenk sistemleri, Bursa çevre illerinde hizmet sağlamaktayız. Gelip keşif yaptıktan sonra sizlere en iyi fiyatı vereceğimizi garanti ediyoruz.

Diğer hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.