Otomatik Kapı Sistemleri

Bursa otomatik kapı sistemleri konusunda, Korkmaz Grup Yapı otomatik kapı sistemleri olarak uzun yılların verdiği tecrübeyle sizlerin yanınızdayız. Bursa otomatik kapı işi güven, kalite ve tecrübe gerektirmektedir. Müşteri memniyetini ön planda tutmaktayız. İşinizi sizin istediğiniz gibi hızlı bir şekilde bitirmekteyiz.

Fotoselli Otomatik kapı çeşitlerinden birisi olan fotoselli kapılar artık modern hayatın bir vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.Günümüzde hastanalerde,marketlerde,bina girişlerinde olmak üzere daha bir çok alanda fotoselli kapılar tercih sebepi olmuştur.

fotoselli otomatik kapı

Nedeni ise kolay kullanımı,ısı ve enerji kaybını önlemesi,hijyen sağlanması gereken ortamlarda özellikle hastane, ameliyathenelerde ve gıda sektöründe olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir.

Bizim kullandığımız radarlı kapı mekanizmaları günümüz teknolojosinde kullanılan bütün özelliklere sahiptir.

Bizler Korkmaz Grup olarak, Bursa otomatik kapı sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübeyle sizlerin yanındayız. En ucuz otomatik kapı sistemleri, en kaliteli otomatik kapı sistemleri, en sağlam otomatik kapı sistemleri Korkmaz Grup Otomatik kapı sistemleri tarafından kurulmaktadır. Sadece Bursa değil, Bandırma otomatik kapı sistemleri, Balıkesir otomatik kapı sistemleri, İnegöl otomatik kapı sistemleri, Yalova otomatik kapı sistemleri, Kocaeli otomatik kapı sistemleri, İstanbul otomatik kapı sistemleri, Çanakkale otomatik kapı sistemleri, Bursa çevre illerinde hizmet sağlamaktayız. Gelip keşif yaptıktan sonra sizlere en iyi fiyatı vereceğimizi garanti ediyoruz.