İstanbul Otopark Sistemleriİstanbul otopark sistemleri mevzusunda, Korkmaz Grup Otopark sistemleri olarak uzun yılların verdiği tecrübeyle siz değerli ziyaretçilerimizin yanınızdayız. Bursa garaj kapı işi güven, nitelik ve edinim gerektirmektedir. Müşteri memniyetini ön planda tutmaktayız. İşinizi sizin arzu ettiğiniz gibi hızlı bir halde bitirmekteyiz.

İSTANBUL OTOPARK SİSTEMLERİ

Otopark Sistemleri, son yıllarda ülkemizde açık otoparklar için gölgeleme ve sundurma gibi sistemlerde doğan ihtiyaçların profesyonel çözümlerden uzak amatör firma ve şahıslar tarafından karşılanmaya çalışıldığı ve bu konuda ciddi sıkıntılar yaşandığı gerçeğini görüp, otomasyon ve yapı Sistemlerindeki tecrübe ve alt yapısını kullanarak bu alanda çalışmalarını başlatmış ve çok kısa sürede yurt içi ve yurt dışında birçok ciddi projeye imza atmıştır. Özel Otoparklar,Otel Otoparkları,Alışveriş Merkezi Otoparkları, Stadyum ve Toplu Kamu ve Özel Otoparkların Projelendirmesi,imalatı ve montajını üstlenmekteyiz. Kamu ve özel sektörümüzün toplu ve açık otoparkları için her bütçe ve mimari özelliklerine göre otopark tasarımları yapmakta, farklı alternatif projelerimiz ile standart kalıplardan ziyade isteklerinize ve beklentilerinize göre projeler üretmekteyiz. Sistemlerimiz araçların yağmur toz ve güneş gibi istenmeyen dış etkenlerden korunmasının yanı sıra, alışveriş merkezleri gibi toplu otoparklarınız da ayrılmış park alanlarının maksimum verimliliğini sağlayabilecek çözümler sunmak için tasarlanmaktadır. Ayrıca ister tek araçlık olsun ister binlerce araçlık olsun tüm açık otopark kapatma sistemlerimizde her türlü bütçeye hitap edebilecek ürün yelpazemiz ve model çeşitlerimiz bulunmaktadır. Toplu otopark projelerinizde yerinde keşif yapılarak alternatif projeler üretilmekte ve bu çalışmalarımız ücretsiz yapılmaktadır. 

İstanbul Otopark Sistemleri Fiyatı


Bizler Korkmaz Grup olarak, İstanbul otopark sistemleri mevzusunda yılların verdiği tecrübeyle siz değerli üyelerimizin yanındayız. En ucuz otopark sistemleri, en kaliteli otopark sistemleri, en sağlam otopark sistemleri Korkmaz Grup Yapı otopark sistemleri tarafınca kurulmaktadır. Sadece Bursa değil, Bandırma otopark sistemleri, Balıkesir otopark sistemleri, İnegöl otopark sistemleri, Yalova otopark sistemleri, Kocaeli otopark sistemleri, İstanbul otopark sistemleri, Çanakkale otopark sistemleri, Bursa çevre illerinde hizmet sağlamaktayız. Gelip keşif yaptıktan sonra sizlere en iyi fiyatı vereceğimizi güvence ediyoruz.

Diğer ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.