Bariyer Sistemleri

BARİYER SİSTEMLERİ

Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri  kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen yerlerde azami güvenlik oluşturmak amacı ile üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyer sistemleri, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda inceleyebilir, ihtiyacınız olan bariyer sistemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

BARİYER SİSTEMLERİ ÇEŞİTLERİMİZ

Kollu bariyer sistemleri

Görsel anlamda şık bir görüntüye sahip ve güçlü fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutatabilirsiniz.

Mantar bariyer sistemleri

Arma Tank mantar bariyer sistemleri  çeşitimiz, özel üretim bir bariyer olan suikast bariyeri can ve mal emniyeti göz önünde bulundurularak özel çelikler kullanılarak imal edilmektedir. Firmamızın özel tasarlamış oldugu suikast mantar bariyer sistemleri tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek amaçlı özel tasarlanmıştır. Arma Tank mantar bariyer, 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu görevini sürdürmeye devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği 0’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz bir çözümdür.

Blok bariyer sistemleri

Yüksek güvenlik ihtiyaçları olan iş merkezleri, plaza ve alış-veriş merkezleri, resmi kurumlar, konsolosluk vb. gibi sahalarda geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir güvenlik sistemi ürünüdür. Her tip araçlı suikast şekillerini önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access control sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur. Blok bariyer sistemleri hem güçlü hem de görsel açıdan estetik bir bariyer çeşididir. Tüm bariyer sistemleri mizde her zaman en kaliteli ürünler en hesaplı bariyer fiyatları anlayışı ile değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemleri 
 

Otopark Bariyer sistemleri, otopark alanlarınız için yüksek güvenlik ortamı ortamı oluştururak araç geçişlerinin kontrolünü sağlar.Otopark alanları için en çok tercih edilen ürünlerimiz Road Blocker,Mantar Bariyer, Yer Tuzağı ve Kollu Bariyer sistemleridir.Bu ürünlerimiz arasında dayanaklılığı ve güçlü görüntüsü ile Road blocker en çok tercih edilen ürünümüzdür.